Geely представила кросовер Galaxy L7 із запасом ходу 1370 км

Середня витрата бензину – 5,2 л/100 км.

Вчора в Китаї відбулася велика прем’єра – Geely офіційно представила свій новий бренд Galaxy та перший автомобіль, випущений у рамках цього бренду. Ним виявився середньорозмірний гібридний кросовер Galaxy L.

Що цікаво, Geely спромоглася до останнього зберігати таємницю щодо того, що за авто буде представлено. Судячи з тизером, чекати треба було седан (і він таки з’явився на сцені, але лише як концепт), а повноцінно представили кросовер.

У Galaxy L7 компанія зосередилася на оснащенні, безпеці та паливній економічності. Так, наприклад, тут вісім шарів захисту тягової батареї.

Для Китаю Galaxy L7 – компактний кросовер, для решти світу – середньорозмірний. Габарити складають are 4700 x 1905 x 1685 мм, колісна база – 2785 мм. За розмірами його можна порівняти з Honda CR-V.

У салоні – чотири екрани. Перед водієм у складі цифрової панелі приладів – дисплей з діагоналлю 10,25 дюйма. Ще один екран з діагоналлю 13,2 дюйма та вертикальною орієнтацією – по центру передньої панелі. Перед переднім пасажиром встановлений екран із діагоналлю 16,2 дюйма. Нарешті є проєкційний дисплей з діагоналлю 25,6 дюйма.

За координацію різних функцій відповідає однокристальна система Qualcomm Snapdragon 8155. Автомобіль також отримав нову ОС Galaxy N-OS, в якій прискорено роботу програм, зменшено час запуску та покращено роботу з голосовими командами.

Абсолютно новому кросоверу покладено і зовсім нову силову установку – вона називається NordThor Hi-X 8848 (в назві вказана висота Евересту – натяк на вершину того, що може перебувати під капотом). Потужність силової установки складає 390 к.с., теплова ефективність ДВЗ, що входить до її складу, – 44,26%, і в Geely дуже пишаються цим результатом.

Кросовер розганяється до 100 км/год за 6,9 секунди, максимальна швидкість – 200 км/год. Заявлена ​​витрата палива – 5,2 л на 100 км шляху (відповідно до методики WLTC), запас ходу повністю зарядженого та заправленого автомобіля – 1370 км (вже за методикою CLTC).

У Китаї приймаються замовлення на новинку. Внісши зараз депозит у розмірі 86 доларів, пізніше його зарахують у 10-кратному розмірі. Вартість стартує з позначки 29 000 доларів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело carnewschina.com