Geely і Foxconn об’єднають зусилля для виробництва електромобілів Faraday Future

Заснована в 2014 році компанія Faraday Future на ранніх етапах розвитку демонструвала амбіції стати головним конкурентом Tesla, але до жовтня 2019 року її засновнику довелося пережити банкрутство і перейти на пост рангом нижче. Новий етап діяльності Faraday Future розраховує почати в союзі з Geely і Foxconn в статусі публічної компанії.

Як зазначає Reuters, для залучення додаткового капіталу Faraday Future піде на злиття з публічною компанією Property Solutions, якій в минулому липні вже вдалося зібрати $200 млн в результаті публічного розміщення акцій. Після об’єднання з Property Solutions компанія Faraday Future теж отримає вихід на ринок публічного капіталу, але китайський автовиробник Geely повинен отримати великий пакет акцій за рахунок прямих інвестицій на суму $775 млн. Сукупна оцінка капіталізації досягає $3,4 млрд, з яких близько мільярда доларів США компанія Faraday Future зможе використовувати на власний розсуд.

Агентство Reuters також повідомляє, що Geely за участю Foxconn зможе організувати на території Китаю виробництво електромобілів Faraday Future. У компанії Geely є достатній досвід в організації серійного виробництва транспортних засобів, а Foxconn недавно заявила про бажання виступати в ролі творця «еталонної платформи» для виробництва електромобілів. Давній партнер Apple також має в своєму розпорядженні великі зв’язки серед постачальників електроніки, частка якої в конструкції електромобіля досить висока. Представники Foxconn відмовилися коментувати свою участь в проекті Faraday Future.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело reuters.com