Французи оновили сімейство DS 3 (особливо електроверсію)

Французький виробник преміальних машин DS Automobiles представив оновлений псевдокросовер DS 3, цього разу вже без приставки Crossback до назви. При цьому найістотніші покращення відбулися у електричній версії E-Tense.

Сімейство отримало низку змін в екстер’єрі. Так, спереду DS 3 втратив хромовані деталі, що оперізують радіаторні грати, змінилася начинка передніх фар, а світлодіодні бумеранги стали іншої форми. Також тут зовсім інший малюнок решітки радіатора, бампер і новий логотип на кришці капота. Корма ж залишилася незмінною. Крім того, тепер крос можна замовити у новому червоному кольорі Diva Red.

Зі списку силових установок зник дизельний агрегат сімейства BlueHDi, а бензинові двигуни PureTech, як і раніше, доступні в трьох форсуваннях: на 100, 130 і 155 кінських сил.

Як ми вже згадали, електрична версія DS 3 E-Tense отримала найбільше змін. Тепер тут встановлюється силова установка від Peugeot e-308. Один електромотор розвиває 156 кінських сил, замість колишніх 136, але момент, що крутить, залишився колишнім – 260 Нм. Збільшилася з 50 до 54 кВт*год та ємність батареї, що дозволяє проїжджати 402 кілометри на одній зарядці. Дорестайлінговий псевдокроссовер міг проїхати трохи більше ніж 320 кілометрів.

Новий DS 3 з’явиться на ринку до кінця цього року. Ціни на модель вже розкриті: за найдешевше бензинове виконання DS Automobiles попросить трохи більше 30 тисяч євро, тоді як за електричний E-Tense доведеться викласти майже 42 тисячі євро.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com