Foxconn об’єдналася з в’єтнамською VinFast для спільного виробництва електромобілів

VinFast – це досить молодий автовиробник, який є частиною в’єтнамського конгломерату Vingroup. Він давно випускає електричні скутери та електробуси, але легкові електромобілі почне випускати тільки до грудня цього року. За інформацією Reuters, тайванська компанія Foxconn мала намір купити підприємство VinFast на півночі В’єтнаму, але в результаті переговорів компанії вирішили працювати разом.

Для яких потреб Foxconn буде використовувати потужності в’єтнамського виробника, не уточнюється, але можна припустити, що зі свого боку новий партнер запропонує різні компоненти для електромобілів, а також дозволить VinFast використовувати елементи своєї платформи для створення машин на електротязі. У цьому місяці VinFast вдалося створити спільне підприємство з тайванським виробником акумуляторів ProLogium, тому партнерство з Foxconn є логічним наслідком цього кроку.

Нагадаємо, що Foxconn має намір до 2025 року контролювати до 10% ринку компонентів для електромобілів і послуг з їх виробництва, тому нових партнерів компанія знаходить з високою швидкістю вже зараз. У Китаї виробничим партнером Foxconn стане Geely, недавно було оголошено про співпрацю з Fiat Chrysler. У наступному році Foxconn почне випуск електромобілів марки Byton, а до 2023 року буде налагоджено випуск електромобілів Fisker. Підприємство, що будується в штаті Вісконсин, теж може бути перепрофільоване під випуск електромобілів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело reuters.com