Ford відкликає понад 350 тисяч кросоверів

Як стало відомо журналістам, Ford Motor Co. відкликає 354330 кросоверів, в тому числі абсолютно нові моделі, тому що їхні камери заднього виду можуть некоректно відображати картинку. Інший же відклик, який стосується автомобілі 2011-13 років, пов’язаний з проблемами в підвісці.

Глобальне відкликання поширюється на 228297 кросоверів Explorer, Lincoln Corsair і Lincoln Aviator моделі 2020-21 років, оснащених камерами кругового огляду. У компанії відзначили, що відеовихід цих камер може вийти з ладу, що може привести до відсутності зображення і, таким чином, збільшить ризик аварії.

Дилери були повідомлені в четвер про проблему. Компанія заявила, що очікує, що власники автомобілів будуть повідомлені поштою в період з 7 по 14 жовтня. За словами Ford, дилери оновлять програмне забезпечення модуля обробки зображень автомобіля.

У звіті про відкликання з безпеки, поданому в NHTSA, Ford заявляє, що з відкликанням були пов’язані дві аварії. Повідомлень про травми не надходило, йдеться в повідомленні компанії. У цьому ж повідомленні йдеться, що компоненти були зроблені Magna Electronics.

Другий відклик в США торкнувся 126033 примірники Expedition 2011-13 років. Ford сказав, що автомобілі можуть бути оснащені замінною деталлю поперечного шарніра, яка може заклинювати. За словами автовиробника, це може привести до поломки підвісної частини важеля задньої підвіски автомобіля.

Автовиробник повідомив дилерів в четвер про проблеми з підвіскою. Листи з повідомленням власників повинні бути надіслані поштою в період з 1 по 5 листопада. В рамках відкликання дилери перевірять деталь на несправність. Якщо буде знайдено якийсь дефект, дилер при необхідності замінить цю деталь, поворотний «кулак» або «палець».

У звіті про відкликання з безпеки, поданому в NHTSA, компанія запевняє, що не знає про будь-які нещасні випадки або травми, пов’язаних з відкликанням.

Компоненти задньої підвіски були поставлені компанією Aludyne Inc. з Саутфілду, штат Мічиган, для компанії Ford.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com

Коментарі
Завантаження...