Ford планує створити більше електромобілів на базі платформи MEB від Volkswagen

Ford розглядає можливість розробки ряду електромобілів, які будуть засновані на архітектурі Volkswagen MEB.

Два гіганти автомобілебудування вже оголосили про співпрацю в галузі інженерії, в рамках якого Ford буде розробляти комерційні автомобілі для цих двох брендів. Ford також вже тестує компактний позашляховик на базі MEB, який буде випущений у 2023 році та буде займати місце на щабель нижче Mustang Mach-E в лінійці кросоверів марки. Однак президент Ford of Europe Стюарт Роулі хоче, щоб компанії працювали разом над великою кількістю моделей.

«У нас є спільні погляди на це, і у нас є певні речі, про які ми домовилися з Volkswagen», – сказав Роулі на недавньому саміті Financial Times «Майбутнє автомобілів», коли його запитали про створення більшої кількості моделей на основі архітектури MEB. «Наш альянс не повинен бути обмежений, і ми будемо шукати можливості спільної роботи для взаємної вигоди там, де це має сенс для обох компаній. У мене є точка зору [на плани на майбутнє]».

Звичайно, у Ford як і раніше є власна архітектура електромобілів, яка використовується в Mustang Mach-E, і платформа, яка також ляже в основу повністю електричного F-150 Lightning. Однак, за словами Роулі, для Ford має сенс максимально використовувати ширшу присутність VW в Європі, особливо в сегменті середнього розміру.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co