Ford на два тижні зупинить виробництво Ford Bronco

Досі Ford робив все можливе, щоб подолати безперервний брак напівпровідникових чипів, не заподіявши шкоди своєму самому очікуваному новому кросоверу. Відроджений Bronco вже затримувався через проблеми з постачальниками, в зв’язку з чим, перші постачання відтермінувалися на це літо. Поки все йде за графіком.

Що змінилося, так це те, що складальний завод в Уейні, штат Мічиган, де знаходяться середньорозмірні пікапи Bronco і Ranger, буде закритий з 17 по 30 травня. Ця двотижнева зупинка була частиною раніше запланованого простою кількох інших північноамериканських заводів, який як і раніше йде за графіком.

Ці заводи включають Chicago Assembly, Flat Rock і Kansas City, де випускаються Explorer, Mustang і F-150 відповідно. Складальний завод в Огайо в Ейвон-Лейк буде виробляти тільки кабіни Super Duty Chassis і вантажівки Medium Duty до 17 травня і буде повністю закритий наступного тижня. Канзас-Сіті також будує майбутній електричний фургон E-Transit, і, щоб завершити ранню збірку, з 31 травня по 13 червня він буде працювати в одну зміну.

Попри простої заводу Bronco, Ford хоче, щоб клієнти розуміли – на початкові продажі це не вплине. Цілком ймовірно, що Ford прийняв стратегічне рішення перенаправити ці критично важливі мікросхеми з інших складальних заводів на завод Bronco спеціально, щоб укластися в літні терміни. У жертву були принесені менш популярні автомобілі, поки не налагодяться постачання чипів.

Проте, тисячі новеньких F-150 стоять на величезних стоянках за межами Детройта. З боку вони виглядають готовими відправитися в дорогу, але всім їм не вистачає чипів, які керують такими системами, як навігація і Bluetooth. Будемо сподіватися, що простої заводу Bronco будуть обмежені двома тижнями і не більше. На жаль, криза мікросхем може закінчитися не раніше початку наступного року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com