Ford Mustang Mach-E отримає збільшений запас ходу

Ford має намір оновити свій електричний кросовер Mustang Mach-E. Про це повідомив один з членів тематичного форуму macheforum.com.

Найважливішою зміною стане коригування обсягу корисної ємності акумулятора в бік збільшення. Отже, збільшиться і дальність ходу. Зразкові цифри приблизно такі: в стандартному виконанні тепер 70 кВт*год, замість колишніх 68. У версії Extended Range цифра піднялася до 91 кВт*год замість 88.

Офіційних цифр про запас ходу, зрозуміло, не наводиться, тому форумчанам довелося підраховувати ці показники. Таким чином, за попередніми даними кожна комплектація отримала надбавку до далекобійності від 10 до 16 кілометрів.

Хоч це оновлення і не принесе якихось по-справжньому великих змін, але все ж є приємним бонусом для клієнтів, які тепер зможуть дозволити собі проїжджати на пару км більше, ніж раніше. Інших даних з цього апдейту поки немає, а початок складання таких моделей призначено на кінець листопада.

Нещодавно стало відомо про підготовлювані кросовери GT з пакетом Performance. Версія GT збільшує потужність двигунів з 465 до 486 кінських сил щодо звичайних Mach-E. Крутний момент становить 813 Нм. Опціонний пакет Performance підвищує і цю цифру, тут користувачам буде доступно цілих 860 Нм. Зрозуміло, що топові спортивні комплектації до всього іншого оснащуються 20-дюймовими колесами, що повинно відображатися на запасі ходу.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co macheforum.com

Коментарі
Завантаження...