Ford Mustang Mach-E GT/Performance збережуть великий запас ходу

Електричні кросовери зможуть пройти таку ж відстань, що і молодші комплектації попри зрослу динаміку.

Ford Mustang Mach-E GT і його опціонний пакет Performance забезпечуватимуть той же запас ходу, що і молодші комплектації, повідомляє elctrek.com.

Всі варіанти електричного кросовера мають досить ємну батарею на 88 кВт*год. Версія GT збільшує потужність двигунів з 465 до 486 кінських сил щодо звичайних Mach-E. Крутний момент становить 813 Нм. Опціонний пакет Performance підвищує і цю цифру, тут користувачам буде доступно цілих 860 Нм. Зрозуміло, що топові спортивні комплектації до всього іншого оснащуються 20-дюймовими колесами, що повинно відбиватися на запасі ходу.

Однак автомобіль, як не дивно, може проїжджати приблизно ті самі відстані, що й молодші повнопривідні комплектації. Строго кажучи, граничний запас ходу для GT-версії становить 435 кілометрів. Для його Perfomance варіанту ця цифра знижується до 418 кілометрів.

Як запевняє Даррен Палмер, який є відповідальним за електромобілі компанії Ford, подібних результатів компанія домоглася завдяки літнім шинам Pirelli та системі демпфірування MagneRide.

Зрозуміло, що в порівнянні з монопривідним варіантом, двомоторні кросовери програють в дальності ходу. І це зовсім не дивно, адже компанія пішла на принципове рішення надати покупцям тільки один вид батарей і відразу з великою ємністю.

На даний момент найдешевший Mustang Mach-E GT коштує від $59900, а зі спорт-пакетом Performance Edition – $64900. Крім того, на машину можуть бути отримані пільги в розмірі 7500 доларів. Постачання заплановані на осінь цього року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...