Ford Bronco 2021 року почали постачати дилерам

Компанія Ford офіційно відзначає вивід на ринок нового Bronco, перші серійні зразки якого відправлені американським дилерам.

Новий Ford Bronco вже замовили понад 125 тисяч клієнтів в США і Канаді. Абсолютно нові дводверні й чотиридверні моделі Ford Bronco 2021 року збираються на заводі Ford в Мічигані, який недавно був оновлений на 750 млн доларів і додав 2700 робочих місць для відродження ікони.

Клієнтам пропонується величезний вибір аксесуарів для Bronco, включаючи багажники на дах, сафарі-планку переднього бампера і зовнішні дизайн-пакети. Все це буде встановлюватися в новому Центрі модифікацій Ford, площею 158 тис. квадратних метрів, поруч зі складальним заводом в Мічигані.

«Ми знаємо, що фанати чекали Bronco, і ми дуже раді повернути його. І цей Bronco кращий, ніж будь-коли. Ми залишаємося вірними традиціям Bronco, здатним долати будь-яке бездоріжжя, і використовували інноваційний дизайн, надійність та просунуті позашляхові можливості Built Wild, щоб отримати максимум задоволення від кожної пригоди в дикій природі», – сказала Сьюзі Диринг, директор з маркетингу Ford.

«У нас сама кваліфікована робоча сила в Америці, яка працює на сучасному заводі», – сказав Джон Савона, віце-президент з виробництва і трудових питань. «Це неперевершена комбінація, розроблена для надання нашим клієнтам високоякісного, готового до всього, абсолютно нового Bronco».

Абсолютно новий Bronco шостого покоління був представлений минулого літа, і в найближчі дні після відвантаження перших примірників дилерам почнуться постачання покупцям. Ford також сьогодні запускає захід Bronco Celebration, з інтерв’ю з різними членами команди Ford, які брали участь у запуску моделі, і багатьма іншими.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com

Коментарі
Завантаження...