Ford анонсував новий електричний фургон

Нова модель буде випускатися на заводі в Туреччині.

Концерн Ford оголосив про те, що з 2023 року на його спільному підприємстві в Туреччині стартує виробництво компактного фургона Transit Custom наступного покоління. Крім версій з двигунами внутрішнього згоряння і машин з гібридними силовими установками, модель отримає і варіант з повністю електричним приводом.

Ще цікавіше, що там же в Туреччині будуть випускати й «комерційний автомобіль Volkswagen вантажністю в одну тонну». Мова очевидно йде про сімейство Volkswagen Transporter, який досі був головним конкурентом Ford Transit Custom в Європі. Таким чином з 2023 року Transporter стане щонайменше співплатформенною машиною, а найімовірніше тим же самим автомобілем, просто з іншим шильдиком.

Як і у випадку з Ford, Volkswagen очевидно отримає версію виключно з електроприводом.

Нові моделі стануть продовженням співпраці між Ford і Volkswagen. Американська марка бере на себе виробництво комерційної техніки, включаючи надання платформи Transit для Volkswagen, а також розробку нового покоління пікапів Ranger, які будуть продаватися і як нові Volkswagen Amarok.

Своєю чергою Volkswagen поділиться з Ford легковою повністю електричною платформою MEB, на якій американці з 2023 року почнуть випускати електромобілі, для початку для європейських ринків. За планом Ford, з 2030 року Європі будуть представлені тільки електричні машини американської марки.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com

Коментарі
Завантаження...