Флагман Cadillac буде коштувати як Rolls-Royce або Bentley

Cadillac давно мріє помірятися престижем із головними європейськими люкс-брендами. У General Motors ностальгують часом після Другої світової, коли символом статусу і розкоші в усьому світі були саме американські машини.

І ось він, рішучий крок до реального суперництва! Близькі до керівництва GM джерела Wall Street Journal стверджують, що за флагманський електричний седан Celestiq, який ще не був представлений навіть на фото, проситимуть не $200 000, як очікувалося раніше, а в півтора рази більше – усі $300 000.

Це переносить “американця” на територію євролюксу, давно зайняту Rolls-Royce та Bentley. Передбачається, що за ці гроші електроседан до краю наситять найпередовішими технологіями, які тільки є у розпорядженні бренду, а збирати машину будуть вручну, дрібними серіями – не більше 500 штук на рік.

Говорять про максимально розкішне оздоблення натуральними матеріалами, неймовірний дисплей довжиною у всю передню панель та електрохромний дах із «секторальним» затемненням, як на Porsche Taycan Sport Turismo. Мається на увазі також максимально просунута версія фірмового «автопілота Super Cruise», якою під силу буде навіть проїзд складних перехресть з урахуванням сигналів світлофорів та паркування в тісноті.

Втім, незважаючи на те, що концепт Cadillac Celestiq повинні повністю розсекретити вже наприкінці липня, а до 2025 року концепт обіцяно перетворити на серійну модель, дизайнери General Motors пригощають нас лише черговими порціями тизерів.

Достовірно відомо лише те, що автомобіль будують на електричній архітектурі Ultium, яка ріднить Celestiq з кросовером Cadillac Lyriq, що вже випускається, і допускає використання батарей ємністю до 200 кіловат-годин і моторів сумарною віддачею в тисячу і більше кінських сил.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co