Fisker локалізує виробництво електрокомпакту Pear в Індії

Компанія Fisker оголосила про плани розпочати продаж електричного позашляховика Ocean в Індії влітку наступного року, а невдовзі, можливо, навіть локалізувати виробництво майбутніх електрокарів бренду в країні.

Засновник і генеральний директор компанії Хенрік Фіскер повідомив агентству Reuters, що продаж електромобілів в Індії зросте до 2025-2026 років, тому його компанія хоче однією з перших закріпитися на місцевому ринку. Наразі автовиробник шукає нерухомість для відкриття виставкового залу у Нью-Делі та проводить зустрічі з місцевими постачальниками автокомпонентів.

Підприємець визнав, що імпортувати автомобілі в Індію дуже дорого, враховуючи податки, що діють, але навіть за таких умов у компанії сподіваються на гідний рівень продажів позашляховика Ocean.

Фіскер вважає, що для досягнення великих обсягів виробництва в Індії всі учасники ринку повинні збирати автомобілі на місці або хоча б здійснювати викруткове складання. І якщо Ocean у будь-якому випадку вийде дорогим, то майбутній компакт Fisker Pear може зайняти привабливішу для індійців ринкову нішу. Pear з’явиться на місцевому ринку в 2026 році, втім за наявності хорошого виробничого партнера дебют може відбутися і раніше.

Для беззбиткової роботи заводу в Індії знадобиться обсяг виробництва не менше 30 000 – 40 000 автомобілів на рік, і, за оцінками Фіскера, створення складального майданчика з річною потужністю 50 000 автомобілів в Індії коштуватиме приблизно 800 мільйонів доларів.

На даний момент у немає власного виробництва. Усі машини випускаються за контрактом австрійською компанією Magna International. У США ж за випуск майбутніх компактів Pear відповідатиме тайванський технологічний концерн Foxconn.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело reuters.com