Fiat Chrysler Automobiles розробляє літаючу автівку

Концерн FCA взяв участь в розробці летючого електрокара, який буде мати вертикальний зліт та посадку за стандартом eVTOL. Транспортний засіб створюється в партнерстві з компанією Archer, що базується в американському штаті Каліфорнія.

Пресслужба Fiat Chrysler Automobiles вже повідомила, що концерн підписав партнерську угоду з Archer та є основним розробником новинки. Тихий літальний апарат буде являти собою одномісний конвертоплан з шістьма гвинтами, що працюють як підйомні на злеті, а для горизонтального польоту будуть використовувати як тягові. Корпус апарату розробляє компанія Archer, а концерн FCA займається проєктуванням кабіни.

На сайті Archer вже розкриті деякі характеристики летючого електромобіля: максимальна швидкість складає 241 кілометр на годину, а комплект батарей загальною місткістю 143 кіловат-годин забезпечує до 96 кілометрів польоту без підзарядки.

Партнерство дозволить Archer значно заощадити: компанія зможе використовувати недорогу систему постачання FCA, зокрема, композитні матеріали. Крім того, концерн надає увесь свій технічний та дизайнерський досвід концерну. Перший зразок обіцяють показати вже в першій половині цього року. Масове виробництво стартує у 2023 році.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrive.com