Ferrari підтвердила випуск свого першого електрокара

Автомобіль з’явиться тільки в 2025 році.

Компанія Ferrari працює над своєю першою повністю електричною моделлю і випустить її у 2025 році. Таку заяву на щорічних зборах акціонерів компанії зробив глава Ferrari Джон Елканн.

Ніяких конкретних подробиць про машину Елканн не розповів, але описав новий проєкт він вельми захоплено:

Все, що ви можете уявити у своїх мріях щодо електромобіля Ferrari буде втілено інженерами та дизайнерами в Маранелло.

Довгий час Ferrari відмовлялася робити електричні моделі, мотивуючи це тим, що бензинові машини поки перевершують електрокари за співвідношенням потужності до ваги. Більш того, через важкі батареї електромобілі досі програють бензиновим аналогам у швидкості проходження поворотів.

Елканн не сказав, чому думка керівництва компанії змінилася. Але справа швидше за все в тому, що уряди різних країн вводять все більш жорсткі екологічні вимоги, відповідати яким за рахунок виробництва виключно бензинових машин скоро стане неможливо.

Більш того, у Великобританії вже заявили про заборону продажів автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння після 2030 року. Подібні плани є й у штату Каліфорнія, який є досить багатим ринком для Ferrari. Цілком можливо, що незабаром у компанії з Маранелло просто не буде іншого виходу, крім як запропонувати британським або каліфорнійським клієнтам електрокари.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело corporate.ferrari.com

Коментарі
Завантаження...