Фейсліфтинговий Polestar 2 помітили під час випробувань

Схоже, зміни будуть мінімальними.

Навесні цього року шведська компанія Polestar оновила програмне забезпечення Polestar 2, яке привнесло багато покращень у функціонал машини. Зовнішній вигляд, однак, залишився без змін, але, схоже, автовиробник таки готує фейсліфтинг для ліфтбека. Нова порція шпигунських фотографій, які ми отримали, демонструє прототип рестайлінгового електрокара з мінімальною кількістю камуфляжу.

Фотошпигуни змогли сфотографувати його в австрійських Альпах, де він проходив передсерійні випробування на дорогах загального користування. Передня частина кузова замаскована, і ми припускаємо, що Polestar впровадить для моделі новий дизайн псевдорешітки радіатора. Можуть бути й інші зміни переднього бампера, але про це говорити поки що рано.

У США Polestar 2 доступний за стартовою ціною 48 400 доларів за версію з одним двигуном. Двомоторне виконання коштує вже 51 900 доларів. Залежно від ринку, Polestar 2 тепер можна замовити із модернізованим тепловим насосом, призначеним для кращої роботи в холодну погоду, новими варіантами дизайну екстер’єру, новими колесами, новими кольорами та більш досконалим датчиком якості повітря.

Що важливо, разом із рестайлінгом компанія може модернізувати і технічну частину. Але інформації про це поки що немає. Сьогодні найпотужніший Polestar 2 видає 476 кінських сил. Розгін до сотні відбувається за 4,4 секунди.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело motor1.com