Епічний провал: новий Nissan Rogue отримав на краш-тестах 2 зірки

Днями стало відомо, що Національна адміністрація безпеки дорожнього руху в США протестувала на безпеку новий компактний крос Nissan Rogue 2021 модельного року.

За результатами випробування новинка набрала скромні 2 зірки при оцінці безпеки пасажира першого ряду. Низький рейтинг торкнувся автомобіля, який був побудований до 28 січня цього року на заводі Nissan в японському місті Кюсю. Зазначається, що всього було вироблено близько 50 000 екземплярів нової SUV-моделі.

В офіційній заяві Nissan говориться, що системи безпеки переднього пасажира в цій моделі ще не протестовані NHTSA, але ж модель виробляється та й має популярність на ринку. Додаткове випробування Rogue 2021 модельного року заплановано на травень цього року.

У той час як Rogue заробив невтішні бали в аспекті безпеки пасажира першого ряду, він досить непогано витримав аварійні ситуації при бічному ударі. Він також добре показав себе при тестуванні на перекидання, заробивши чотири зірки з п’яти можливих. Й хоча NHTSA не тестує засоби активної безпеки, в новому Rogue уведена в експлуатацію сучасна система ProPilot, яка заслужила схвальні відгуки від Страхового інституту. Можливо й не все так погано, але краще поруч з водієм в цю японську модель не сідати.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Джерело motor1.com


Коментарі
Завантаження...