Електричний Volkswagen ID.1 із ціною менше 20 000 євро перебуває в активній розробці, але цінове обмеження – це проблема

Компанія Volkswagen активно працює над дуже доступним електромобілем. Модель ID.1 повинна коштувати менше ніж 20 000 євро.

Якщо точніше, це цінова планка, яку Volkswagen встановила сама собі. І глава компанії визнає, що досягнення цієї цінової мети виявляється для виробника серйозною проблемою.

Один із способів здешевлення розробки та виробництва – це уніфікація з іншими брендами концерну. ID.1 має бути заснований на новій платформі MEB First, яка також слугуватиме для створення моделі ID.2all, Seat Cupra Urban Rebel та якоїсь моделі Skoda.

“Тепер ми можемо зробити багато з погляду економії за рахунок масштабу. В рамках нашої групи масових брендів ми виробляємо чотири автомобілі разом із Cupra та Skoda. Цей обсяг допоможе нам знизити ціни, щоб бути конкурентоспроможними, а також, як і раніше, заробляти гроші,” –  голова Volkswagen Томас Шефер (Thomas Schaefer).

ID.1 за габаритами має бути схожим на Polo. Власне він навіть може отримати ім’я Polo, оскільки компанія після переходу на електромобілі може залишити культові бренди, включаючи Golf і Tiguan.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело autocar.co.uk