Електричний седан Audi e-tron GT отримає безкоштовну зарядку на три роки

Новий повністю електричний седан Audi e-tron GT надійде в продаж з безліччю цікавих пропозицій.

Audi працює над проєктом, покликаним перевершити Tesla у всьому. Audi e-tron GT – один із кращих інструментів в її арсеналі і автомобіль, який, безумовно, може стати хорошим стартом. Він покликаний, серед іншого, стати іконою дизайну Audi XXI століття. Проте, він наділений більше, ніж просто красивою зовнішністю і вражаючою продуктивністю (розгін до 100 км / год менш ніж за 4 секунди), щоб переманити клієнтів Tesla.

Автовиробник з Інгольштадта оголосив, що електромобіль 2022 року надійде в продаж з «доступною електрифікованою екосистемою преміум-класу, включаючи трирічну безкоштовну швидку зарядку постійним струмом».

Як і материнська компанія Volkswagen, Audi об’єднується з Electrify America, щоб, використовуючи свою мережу зарядних пристроїв, надати власникам Audi легкодоступні станції для підзарядки. Ці зарядні пристрої забезпечують швидкість до 270 кВт і, як пристрої швидкої зарядки постійного струму, можуть зарядити e-tron GT від 5 до 80% ємності (приблизно на 300 км) приблизно за 22 хвилини. Також доступна «установка зарядного пристрою для будинку з консьєржем в білих рукавичках, надана Qmerit». Ці послуги консьєржа будуть доступні в липні і нададуть знання фахівців з установки.

Будуть доступні різні зарядні пристрої, в тому числі зарядний пристрій Electrify America HomeStation, який може заряджати акумулятор електромобіля потужністю до 9,6 кВт, що в 7 разів швидше звичайної розетки. Electrify America заявляє, що при правильних умовах цей зарядний пристрій може забезпечити до 53 км заряду на годину, хоча не сказано, що ця ставка може бути застосована конкретно до Audi e-tron GT. Додаток Electrify America також можна використовувати для віддаленого планування, запуску і зупинки зарядки.

У зв’язку з тим, що e-tron GT, як очікується, надійде в продаж цього літа, Audi пропонує не тільки електромобіль преміум-класу, але і спосіб перетворити цей електромобіль в нову технологію, з якою легко жити.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...