Електричний Porsche Macan показали на фото

Інтер’єр готовий на 80 відсотків, так що прем’єра вже не за горами.

Компанія «Порше» обіцяла, що продажі електричного «Макана» розпочнуться вже в наступному році. І судячи зі шпигунських знімків, розробка кросовера просунулася досить далеко. Давайте поглянемо на свіжу порцію знімків, які відкривають цікаві подробиці.

Салон, мабуть, готовий на 80 відсотків. Його найдивніша деталь – панель приладів. Вона зроблена у вигляді арки, але відразу за нею видно прямокутний аналог. Очевидно, що останній – більш ранній, і в серію піде не він.

Також на фотографіях видно досить великий дисплей мультимедіа, який під час зйомок працював в режимі навігатора. Про це свідчать великі стрілки, що вказують напрямок повороту. Що цікаво, передній пасажир теж отримає власний монітор на передній панелі.

Центральна консоль виглядає як один великий екран. За допомогою нього можна налаштовувати роботу кліматичної системи та інших автомобільних систем. Втім, зовсім без фізичних крутилок і кнопок не обійшлося.

Знімки екстер’єру теж вельми цікаві. Перше, на що варто звернути увагу, це фари. Вони здаються серійними і мають чотири світлодіодні смуги. Решітка радіатора фальшива, а з боків від неї можна побачити протитуманні ліхтарі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com

Коментарі
Завантаження...