Електричний подовжений варіант BMW 3 серії помічений на вулицях Європи

Цілком ймовірно, що нова довга «трійка» буде продаватися за межами Китаю, і тільки як електромобіль.

На цей час в актуальному сімействі третьої серії вже присутні гібриди. Однак в компанії вирішили розбавити модельний ряд чистими електромобілями. До цього фотошпигуни вже ловили в об’єктиви камер прототипи електричних «трійок».

Однак нові фотографії цих тестових автомобілів дещо відрізняються від старих. В першу чергу впадає в очі розтягнутий кузов, який продається тільки в Китайській Народній Республіці. Вже висунуто припущення, що вибір цього кузова має вельми прагматичні цілі – нібито це дозволяє більш зручно розмістити батареї.

З інших відмінностей можна назвати нові фари, яких не було на попередніх тестових електричних BMW 3 серії. Вони схожі з тими, що встановлюються на фейсліфтинговій бензиновій «трійці» останнього покоління.

А ось бампер ретельно прихований під камуфляжною плівкою. Не виключено, що його дизайн стане повністю унікальним, щоб підкреслювати індивідуальність електромобіля. Однак не виключений і варіант того, що він буде так чи інакше співвідноситися з бампером нового i4.

На жаль зараз практично неможливо сказати про те, яку назву отримає ця модель. Є ймовірність того, що тепер седан буде називатися не як третя серія, а як i3, за аналогією з i4.

З агрегатами теж не все ясно, цілком ймовірно, що силову установку автомобіль розділить з i4, тобто в топовій комплектації буде мати повний привід і максимальну потужність в 544 кінських сили.

Очікується, що електромобілі можуть показати в 2022 році, разом з рестайлінгом існуючого покоління бензинових «трійок».

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com

Коментарі
Завантаження...