Електричний пікап Chevrolet Silverado дебютує в січні 2022 року

Компанія General Motors представить пікап Chevrolet Silverado з повністю електричною силовою установкою в січні наступного року в ході виставки споживчої електроніки CES 2022.

Повідомляється, що презентацію автомобіля проведе генеральний директор автогіганта Мері Барра (Mary Barra). Вона виступить з промовою 5 січня і поділиться подробицями про прийдешній пікап.

На сьогодні відомо, що в основу машини ляже фірмова платформа GM Ultium. Саме вона є базою електрифікованих версій позашляховиків Hummer.

Оприлюднений тизер говорить про те, що пікап Chevrolet Silverado з електричним приводом отримає скляний дах. В якості опції покупці зможуть замовити повністю кероване шасі з підрулюючими задніми колесами.

Розробник заявляє, що на одній зарядці блоку акумуляторних батарей машина зможе долати відстань до 640 км. У салоні буде розміщено великий дисплей бортової інформаційно-розважальної системи.

Виробництво електричного пікапа Chevrolet Silverado планується організувати на базі підприємства GM Factory ZERO в Детройті-Хамтрамку. Цей завод призначений для складання електромобілів різного класу.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело engadget.com

Коментарі
Завантаження...