Електричний кросовер Hyundai з запасом ходу 510 км повністю розсекречений

Злив інформації стався завдяки фотографії, зробленій в ході закритої презентації нового автомобіля.

Деякий час назад в мережі з’являлася інформація про те, що південнокорейський виробник автомобілів Hyundai планує в найближчому майбутньому представити свій новий електричний кросовер. Тепер на просторах інтернету з’явилося зображення від ресурсу motor1, на якому зазначені основні характеристики «паркетника» і зображений сам автомобіль Ioniq 5. Швидше за все, журналісту на закритій презентації вдалося зробити знімок характеристик кросовера, який потім був благополучно злитий в мережу. Правда, потрібно уточнити, що сама Hyundai ніяк інформацію не прокоментувала — з офіційних джерел підтвердження характеристик немає.

Якщо вірити зображенню, новий електричний кросовер порадує потенційного покупця досить пристойним запасом ходу в 510 кілометрів. Більш того, завдяки системі швидкої зарядки Ioniq 5 можна буде за 18 хвилин зарядити до 80% – це досить швидко. Наприклад, недавно Mercedes-Benz теж похвалилася швидкою зарядкою в «паркетнику», але там від 10 до 80% автомобіль заряджався за 30 хвилин. При цьому новинка Hyundai може похвалитися пристойною потужність в 310 кінських сил. Зазвичай електрокари, тим більше даного класу, отримують малопотужні силові установки. Постачатися модель буде лише в одній комплектації.

Про сучасний інтер’єр кросовера теж не забули – Ioniq 5 обладнають великим дисплеєм з діагоналлю 12,3 дюйма, а також проекційним дисплеєм. На жаль, зображень зсередини автомобіля немає, так що про його реальний дизайн можна лише здогадуватися. Крім того, виробник вирішив нагородити новинку системою автономного управління, але лише другого рівня — до «розумних» автомобілів електрокару Hyundai ще дуже далеко. А ось особливості дизайну кузова вже давно гуляють мережею — це, фактично той же концепт, який був представлений у Франкфурті в 2019 році. З яскравих особливостей екстер’єру варто відзначити відсутність бічних дзеркал — замість них використовуються невеликі камери.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com