Електричний кросовер Chevrolet Blazer EV пройшов фінальні тести і готовий до виходу

Chevrolet планує запустити у продаж електричний Blazer EV у середині цього року, і нещодавно модель була помічена на фінальних тестах у Бразилії. Автомобіль був без камуфляжу, за винятком стрічок, що приховують назву та логотип Chevrolet. Ці тести проходили на автостраді dos Bandeirantes у Сан-Паулу, і фото було опубліковано порталом Placa Verde.

Після непростого періоду, пов’язаного з проблемами програмного забезпечення, які вже було вирішено, GM повернулася до плану випуску Blazer EV і нещодавно оголосила ціни для ринку США. Там базова версія Blazer EV LT AWD знизилася в ціні з 56715 доларів до 50195 доларів. З урахуванням податкових пільг у розмірі 7500 доларів, кінцева ціна становить 42695 доларів.

Blazer EV має особливе значення для GM, оскільки він був представлений наприкінці минулого року як перший масовий електричний автомобіль компанії, збудований на новій платформі Ultium. Вона лягла в основу таких моделей, як Hummer EV, Cadillac Lyriq і Chevrolet Silverado EV.

У Бразилії GM вже оголошувала плани запуску Blazer EV з моменту першої презентації. Пізніше модель була показана на тестах на полігоні у штаті Сан-Паулу. Blazer EV також був представлений на заході Anfavea у Бразилії минулого року.

З завершенням виробництва Bolt GM вступає у нову фазу свого плану з електрифікації, запускаючи моделі на базі архітектури Ultium. Ціна на Blazer EV у Бразилії ще не оголошена, але вона, ймовірно, буде значно вищою, ніж у Bolt EUV.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co