Електричний Ford F-150 показали достроково завдяки президенту США

Сьогодні ввечері компанія Ford Motor має представити електричну модифікацію пікапа F-150, чий бензиновий попередник надзвичайно популярний у себе на батьківщині в США. Підприємство в Мічигані напередодні відвідав Джо Байден (Joe Biden), який не тільки розкрив зовнішність новинки, а й оприлюднив враження про динаміку пікапа за підсумками пробної поїздки.

Як пояснює Electrek, на випробувальній трасі електрична версія Ford F-150, за кермом якої перебував президент США, була вкрита маскувальною плівкою, але загальні обриси екстер’єру можна було розгледіти і під нею. Пізніше машина з’явилася на кадрах хроніки вже без камуфляжу, її можна впізнати по майже безперервній стрічці ходових вогнів, яка простягнулася від лівого краю до правого. Всередині на центральній консолі, по всій видимості, розташувався великий прямокутний сенсорний дисплей в портретній орієнтації.

Для Ford Motor це другий масовий електромобіль після кросовера Mustang Mach-E, характеристики пікапа поки не розкриті, але Джозеф Байден після пробної поїздки заявив, що йому вдалося розігнати машину до 96 км/год приблизно за 4,4 секунди, і його подібна динаміка вразила. Про час розгону до 128 км/год президент США нічого не повідомив, але відповідні заміри ним теж були зроблені. Пікап здався Байдену досить швидким, і він заявив, що купив би собі подібний. Попутно під час свого виступу в Мічигані Байден зізнався, що майбутнє автомобільної галузі пов’язано з електрикою і шляху назад більше немає. Масове виробництво Ford F-150 Lightning стартує в середині наступного року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co