Електричний Ferrari зроблять «унікальним»

Генеральний директор Ferrari Бенедетто Вінья веде компанію до електрифікації. І перший електромобіль у компанії з’явиться у 2025 році.

В інтерв’ю журналу Top Gear Вінья сказав, що перший електрокар бренду буде «унікальним, справжнім Ferrari». Про автомобіль відомо дуже мало, і бос марки не дуже щедрий на подробиці, але деякі деталі все ж таки розкрив.

Насамперед варто відзначити, що електрокар вийде дуже важким. У компанії намагатимуться зменшити масу до прийнятних значень, проте варто приготуватися до того, що машина виявиться великоваговою. Однак це ніяк не вплине на динаміку, оскільки силова установка буде надзвичайно потужною.

Зрозуміло, на одному електрокарі у компанії зупинятися не збираються. До 2030 року близько 40% продажів компанії припадатиме на електромобілі. І лише на 20 відсотків залишиться за машинами із ДВЗ. Решту складуть гібриди. До речі, гібриди вже є в модельному ряду – йдеться про гіперкар SF90 Stradale і купе 296 GTB.

При цьому навіть представлений Purosangue може стати гібридним. Кросовер хоч і зроблений спочатку бензиновим, але його платформа підтримує гібридизацію, тому в майбутньому до його атмосферного V12 може приєднатися і електродвигун.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело topgear.com