Електропікап Chevrolet Silverado EV забронювали вже 150 тисяч людей

Електропікап цілком може виявитися навіть популярнішим, ніж Ford F-150 Lightning.

Chevrolet Silverado EV по праву вважається прямим конкурентом Ford F-150 Lightning, але у продаж він надійде лише навесні 2023 року, при цьому вже зараз пікап має солідний інтерес з боку потенційних покупців.

На початку цього тижня генеральний директор GM Мері Барра виступила після публікації фінансових результатів концерну за другий квартал і повідомила, що Silverado EV замовили 150 000 осіб. При цьому близько 65% цих замовлень надходять від клієнтів, які вперше вирішили придбати автомобіль від GM.

Електричний Silverado EV був представлений у січні цього року. Через кілька годин після офіційного дебюту, компанія Chevy оголосила, що його спецверсію RST First Edition було розпродано всього за 12 хвилин. У цій комплектації потужність електромоторів досягне 664 сил та 1056 Нм моменту. З опціонним пакетом Wide Open Watts Mode Silverado EV зможе розганятися до 100 км/год лише за 4,5 секунди. Вантажопідйомність пікапа становить 590 кг, він здатний буксирувати причепи масою до 4,5 тонн. При цьому на старті продажів Silverado EV буде доступний лише у найдорожчих виконаннях, і лише 2024-го на ринку з’являться базові версії.

Крім того, Мері Барра також повідомила, що близько 80 тисяч людей забронювало GMC Hummer EV. Це дуже значні цифри, якщо врахувати, що відроджений Hummer оцінили в чималі 79995 доларів США. При цьому 75% попереднього замовлення припадає на людей, які вперше зацікавилися продукцією GM.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co