Електромобілі Volvo оснастять лідарами в базовій версії

Першим таке оснащення отримає електричний наступник XC90.

Всі нові електромобілі шведської компанії Volvo тепер матимуть Lidar вже в базі.

Майбутній електричний наступник великого кросовера XC90, який з’явиться в 2022 році, першим з сучасної модельної лінійки приміряє на себе таке оснащення. Повідомляється, що це зроблено для збереження людських життів.

За технологію лідара відповідає компанія Luminar, автономний комп’ютер створений на базі системи NVIDIA DRIVE Orin. Всі потуги цих фірм в синтезі з Volvo, спрямовані на зменшення кількості зіткнень до мінімуму. Шведський автовиробник завжди був лідером в цій області, тому для Volvo це спроба підтвердити свою першість шляхом постійного оновлення апаратного забезпечення на всіх майбутніх моделях.

Відзначається, що все це дозволить знизити витрати на страхування, оскільки аварії за участю Volvo повинні стати швидше винятковими випадками, ніж постійним явищем.

Нагадаємо, що прийдешній флагманський кросовер XC90 вже не матиме чисто бензинової версії, покупцям його запропонують в електричній і гібридній варіаціях, бо шведи поки не можуть повністю відмовитися від двигунів внутрішнього згоряння. Автомобіль буде мати автопілот 4 рівня. Кросовер має дублюючі системи рульового управління і гальм. Зроблено це для більшої безпеки, щоб навіть в найкритичніших випадках мати можливість уникнути ДТП. Особливістю можна назвати і той факт, що резервними системами в критичній ситуації може скористатися й автопілот.

Нові моделі, в тому числі і ХС90, можуть бути представлені на спеціальному заході Volvo Cars Tech Moment 30 червня цього року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...