Електромобілі Mercedes-AMG отримають режим автономного дрифту

Тепер вам не доведеться крутити кермом для входу в керований замет.

Такі автомобілі, як Ford Focus RS та Audi RS3, мають спеціальні режими дрифту, які допомагають водієві їхати в керованому заметі. Але що якщо входити в замет стане ще простіше? На це питання незабаром зможе відповісти Mercedes-AMG, який готується подати унікальну технологію на майбутніх електрокарах.

Про нову фішку розповів керівник відділу глобального розвитку автомобілів Mercedes-Benz Йорг Бартельс. За його словами, деякі електромобілі, які Mercedes-AMG випустить у майбутньому, можуть одержати унікальну систему автономного дрифту. Так-так, вам навіть не доведеться самостійно крутити кермо.

«Автоматичний режим дрифту? Так звичайно. Ми могли б це зробити, тому що ми завжди знаємо, в якій ситуації є машина. У нас є датчики для всього. Для цього потрібно мати багато місця, і єдине, крім векторизації моменту, що крутить, вам знадобиться управління по проводах, тому що автомобілю, можливо, доведеться забрати рульове управління у водія».

Відповідаючи на запитання про шанси реалізації автономного режиму дрифту в серійному автомобілі, Йорг Бартельс припустив, що це можливо, але не уточнив коли і наскільки ця технологія зараз готова. Втім, відомо, що якісь напрацювання на цю тему нібито випливатимуть із спеціального режиму «танку», приготовленого для майбутнього позашляховика EQG. Нагадаємо, так званий режим “танка” дозволяє машині розвертатися на одному місці. Бартельс визнає, що це не надто корисна у повсякденному використанні фішка, проте вона наочно демонструє переваги чотиримоторної силової установки.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело carsales.com.au