Електрокросовер Volkswagen ID.6 повністю розсекречений

Автомобіль буде побудований на платформі MEB.

На платформі Reddit з’явилися зображення нового електричного кросовера Volkswagen ID.6 без всякого камуфляжу. Повідомляється, що витік стався з Міністерства промисловості та інформаційних технологій Китаю.

Ми вже бачили цю машину на тестах, а також знайомі з концептом ID.ROOMZZ, який і послужив їй основою. Тепер перед нами повністю серійне втілення автомобіля, принаймні у версії для китайського ринку.

Очевидно, що ID.6 побудований на глобальній платформі MEB і технічно є подовженою версією кросовера ID.4. На фото через вікна не видно третього ряду сидінь, але ми припускаємо, що така опція буде запропонована як мінімум на деяких ключових ринках.

Про технічні характеристики ми можемо судити тільки по концепту, а він в цьому плані повторював все той же ID.4. У топовій версії машина оснащується повним приводом і двома електромоторами на 306 кінських сил сумарно. Батареї на 82 кіловат-години повинно вистачати на 450 кілометрів шляху по циклу WLTP. Втім, платформа MEB передбачає і більш ємні блоки акумуляторів, а збільшена щодо ID.4 колісна база залишає шанс, що велика батарея в електромобілі поміститься.

Ніякої інформації про терміни надходження ID.6 в продаж поки немає, але судячи з того, що на фото зображена повністю готова машина, ми вправі очікувати на неї не пізніше, ніж через рік.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co