Електрокари стали популярнішими від дизельних авто: випуск останніх скоро припиниться

У липні 2021 року у Великобританії електрокарів було продано більше, ніж машин, що працюють на дизельному паливі. За останні два роки таке відбувається втретє. Черговий успіх електрокарів стався на тлі серйозного падіння продажів: вони скоротилися на чверть.

За даними агентства BBC, яке посилається на статистику виробників і продавців автомобілів (SMMT), на місцевому ринку спостерігається дефіцит через брак мікросхем в автопромі. Однак «зелена» техніка продовжує набирати популярність.

У минулому місяці на електрокари довелося 9% всіх продажів у Великобританії, а частка продажів гібридної техніки досягла 8%. Частка продажів повних і помірних гібридів – 12%. Для порівняння, частка дизельної техніки – всього 7,1% (8783 одиниці). Правда, в число дизельної техніки не включені дизельні гібриди. Раніше електрокари випереджали дизельні автомобілі в червні поточного року і в квітні 2020 року.

Автовиробники вже зрозуміли, що випускати дизельні машини стало невигідно. До відмови від автомобілів на «важкому» паливі їх підштовхує, в тому числі уряд: заборона на продаж нових бензинових і дизельних авто почне діяти з 2030 року, а гібридів – з 2035 року. Перехід на електричні транспортні засоби йде швидкими темпами.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com

Коментарі
Завантаження...