Електрокар Tesla Model Y побив рекорд продажів

Зараз попит на кросовери настільки високий, що багато автовиробників відмовляються від виробництва “стандартних” легковиків. Шалений успіх Tesla з електрокаром Model Y є тому яскраве підтвердження.

Тільки у четвертому кварталі минулого року кількість реєстрацій Tesla зросла на 63% в США. Згідно з даними видання Cross-Sell, це багато в чому завдяки рекордним продажам електрокросовера Model Y. Згідно з офіційною статистикою, кількість реєстрацій Model Y випереджає реєстрації навіть дешевшої Model 3.

Кількість реєстрацій Model 3 в останньому кварталі 2020-го знизилося на 34% приблизно до 7000 авто. Між тим, кількість реєстрацій Model Y склала близько 11 500 авто. Це становить майже половину всіх продажів Tesla!

Зазначається, що Tesla Model Y також отримала додаткову вигоду від поширення тренду на впровадження електрокарів. 2020 рік став знаменним роком для продажів та виробництва Tesla, та нові моделі для масового ринку багато в чому зобов’язані цьому успіху.

Але розслаблятися компанії Ілона Маска не можна, бо незабаром Tesla зіткнеться з жорсткою конкуренцією в США з боку великих автовиробників, які також починають масовий випуск електрокарів. Й хоча Audi e-tron був самим продаваним електромобілем в Норвегії минулого року, на американському ринку їх було реалізовано тільки 5000 одиниць. Тим часом у Великобританії, Tesla Model 3 перевершила продажі Golf в грудні минулого року. Хтось ще має сумніви, що електрокари це не майбутнє, а сучасність?

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело insideevs.com