Електрокар Rimac Concept_Two подолав чверть милі за 8,95 секунди – і це не межа

Хорватська компанія Rimac тільки готується почати серійне виробництво електричних гіперкарів, але передсерійні зразки Concept_Two вже готуються довести до остаточних значень свої характеристики. Однією з них стала здатність долати чверть милі (402 метрів) менше ніж за дев’ять секунд.

Представники Rimac у своєму свіжому ролику, присвяченому випробуванням передсерійного зразка Concept_Two на асфальті одного з покинутих хорватських аеродромів, заочно порівнюють свій електромобіль з Bugatti Chiron, але на практиці їх творінню протистояв електромобіль Porsche Taycan, у якого не залишилося жодних шансів навіть наблизитися до Rimac на дистанції у чверть милі, хоча в перші секунди після старту німецький суперник і залишався попереду.

Як пояснюють творці хорватського гіперкара, випробовуваний зразок має обмеження по величині крутного моменту і максимальній швидкості, приблизно на 85-95% від фінального рівня. Через кілька тижнів електромобіль вийде на максимум своїх можливостей, тому результати поточних випробувань не можна вважати максимальними. Наприклад, автори відео не надто задоволені здатністю машини розганятися до 100 км/год за 2,33 секунди, оскільки «паспортне значення» не повинно перевищувати 1,85 секунди. Пікова потужність чотирьох електромоторів, установлених у цій машині, досягала 1900 кінських сил, якщо орієнтуватися на технічну статистику.

Зате чверть милі електрокар Rimac подолав за 8,95 секунди – швидше, ніж будь-який з автомобілів, допущених до експлуатації на дорогах загального користування. Випробувальна траса була далека від ідеалу, зразок був взутий в шосейні шини, тому простір для поліпшення показника є, особливо з урахуванням обіцянок виробника додати крутного моменту в остаточній версії налаштувань.

Постачання електромобілів цієї моделі, яка до моменту початку продажів повинна знайти інше позначення, почнуться в цьому році, а перед цим в оглядачів з’явиться можливість випробувати їх на свій розсуд. Rimac також співпрацює з Koenigsegg, Aston Martin і маркою Porsche, тому напрацювання хорватських інженерів можуть прописатися в електрокарах інших виробників.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...