Електрокар Nissan Ariya випробують в 14 країнах. Новинка має проїхати майже 30 тисяч кілометрів

Електромобіль Nissan Ariya подолає відстань від північного до південного полюса. Це буде спільний проект Nissan та шотландського мандрівника Кріса Рамзі.

Як стало відомо AMPERCAR.com, експедиція стартує навесні 2023 року. Команді треба буде проїхати на електрокарі Nissan Ariya від північного до південного магнітного полюса, побувати на трьох континентах і в 14 країнах. Загальна довжина маршруту становитиме понад 27 тисяч кілометрів, причому він пройде через гори, пустелі, а також льодовики.

Це дуже серйозне випробування для електромобіля, тому технічним партнером цієї подорожі стане компанія Arctic Trucks. Її фахівці мають великий досвід у розробці полярних всюдиходів.

Вже відомо, що модель Ariya отримає посилену підвіску, скошений передній бампер із захисною пластиною, а також розширювачі колісних арок та нові позашляхові шини.

Експедиція має відразу кілька цілей. Перша — це продемонструвати можливості електромобіля, друга — розповісти про екологічні загрози, спричинені кліматичною кризою. На думку вчених, перехід на електрокари може уповільнити ці процеси і зберегти довкілля.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!