Електрокар Hyundai Ioniq 5 тестують без бічних дзеркал

Американський автопортал Insideevs представив ексклюзивне відео з випробуванням нового електрокара Hyundai Ioniq 5 в умовах звичайного громадського трафіку. На кадрах можна побачити, що електромобіль оснащено дивовижними камерами замість бічних дзеркал.

З’явилося ще одне цікаве відео про прийдешній електрокар Hyundai Ioniq 5, яке демонструє версію, оснащену опцією цифрового бокового дзеркала (DSM) в Південній Кореї.

Варто зазначити, що бічні камери на відео, які заміняють звичайні дзеркала, виглядають досить великими. Вони, авжеж, менше традиційних дзеркал, але все ж солідні.

Камери також розташовані в тому ж місці, де і дзеркала. Швидше за все, Hyundai вирішив зробити камери складними, що відрізняється від аналогічних крихітних камер в електрокарах Honda e або Audi e-tron. На жаль, на відео не показаний інтер’єр Hyundai Ioniq 5.

У будь-якому випадку, цифрові бокові дзеркала, ймовірно, будуть призначені тільки для продажу в країнах, де є відповідні закони щодо їх експлуатації. Наприклад, в Україні таку систему поки не схвалили.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело insideevs.com

Коментарі
Завантаження...