Екстер’єр Polestar 5 показали на патентних зображеннях

Компанія Polestar анонсувала флагманську модель Polestar 5 ще наприкінці 2021 року, але тепер у нашому розпорядженні з’явилося перше патентне зображення, яке розкриває дизайн передньої частини. Патент був поданий виробником до Відомства інтелектуальної власності Європейського Союзу (EUIPO).

Загалом він виглядає менш агресивним, ніж концептуальний Precept. Тут нема деяких деталей. Це наводить на думку, що в майбутньому може з’явитися заряджений варіант Polestar 5, який буде оснащений спортивними атрибутами, що фігурували на Precept.

Автомобіль отримав стильний купеподібний кузов та «м’язистий» екстер’єр. Команда дизайнерів раніше наголошувала, що зовнішній вигляд став еволюційним розвитком напряму, обраного для Polestar 3. Повноцінний ринковий дебют «п’ятірки» відбудеться у 2024 році. А головними конкурентами стануть Tesla Model S, Audi E-Tron GT, а також китайські електрокари від XPeng та NIO.

Нагадаємо, що платформа для Polestar 5 була розроблена 280 інженерами із британської науково-дослідної групи, розташованої в англійському місті Ковентрі. Ця команда раніше проектувала компоненти для Формули-1 та деяких спорткарів.

Завдяки алюмінієвій основі, стало можливим досягти відмінної жорсткості на кручення та малої маси. Цікаво, що раніше така технологія вважалася дуже складною та трудомісткою. Проте інженери розробили новий виробничий процес, який дозволить уникнути багатьох проблем при серійному випуску. Завдяки цьому, Polestar 5 буде значно жорсткішим, ніж більшість двомісних спортивних автомобілів. Кузов моделі також зробили алюмінієвим, що дає додаткові переваги Polestar 5 перед своїми конкурентами.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com