Експерти склали “народний” рейтинг надійних автомобілів, які практично не ламаються

Немає такого автомобіліста, хто б не мріяв мати транспорт, який зовсім не ламається. Але таких машин просто не існує. Пам’ятаєте відому мудрість: у автівці не ламається лише та деталь, якої у ній немає? Але все ж таки є моделі більш надійні та менш надійні.

Відразу попередимо, що цей рейтинг має 100% практичну користь для українських автомобілістів. Зібрано значний обсяг інформації від звичайних водіїв, що дозволяє йому довіряти.

Автори назвали його «Топ надійних моделей» і стверджують, що ці автомобілі можна сміливо купувати. До нього увійшли японські та німецькі кросовери, бюджетні «європейки» тощо. І всі вони продаються в Україні.

Першою йде номінація «Найнадійніші повнорозмірні кросовери». Її очолила Toyota RAV4 (тут ніякої несподіванки)

1. Toyota RAV4 (покоління з 2019 року до теперішнього часу)

RAV4 за підсумками дослідження визнали найнадійнішим великим кросовером. Лише 2% опитаних водіїв за два роки експлуатації зіткнулися із невеликими неполадками у підвісці цієї моделі. Тобто цей результат можна розцінювати як похибку в статистиці.

2. Honda CR-V (2012-2018)

У бензинових Honda CR-V на проблеми останнім часом звернули увагу лише 6% власників. Основна скарга – щось незначне у роботі коробки. Однак власники вказували, що у сервісах їх CR-V простоювали більше тижня.

3. Lexus NX (2014-2021)

Тільки 6% водіїв зіткнулися з поломками за останні два роки. Всі вони пов’язані з кузовом та внутрішнім оздобленням кросовера.

4. BMW X3 (2018 – наст.)

Спеціалісти, які займаються підбором авто стверджують, що на вторинному ринку цей «німець» – один із найчастіших запитів. І наведені X3 довго не застоюються на продажі. Проблем із кросовером виникає небагато. Деякі з опитаних власників називали збої в електроніці. Але все це усувається у сервісних центрах.

5. Alfa Romeo Stelvio (2017 – наст.)

Ще один кросовер, який, на думку власників, вирізняється високою надійністю. Про свіжі поломки заявили 16% респондентів, вказуючи на електроніку та вихлопну систему.

6. Volvo XC60, дизель (2008-2017)

Шведи також відрізняються надійністю, навіть попри вік. Єдина скарга власників цього кросовера першого покоління – необхідність ремонту підвіски. Про цю проблему заявили 11% автомобілістів. Але автомайстри справляються швидко – за день.

7. Mitsubishi Outlander PHEV (2014-2021)

Outlander PHEV – гібридний, про проблеми у нього повідомили лише 10% власників, і пов’язані вони з електронікою автомобіля. На ремонти здебільшого пішло більше тижня.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело Автосота