Експерти розповіли, як правильно очистити автомобіль від снігу та льоду

AMPERCAR.com розповідає, як правильно очистити автомобіль від снігу та льоду, при цьому заощадити час та не зіпсувати транспортний засіб.

Для очищення машини від снігу необхідно взяти щітку і ворсом акуратно змахнути його з лакофарбового або скляного покриття, але лише у місцях, де сніг не прилип.

Трапляються ситуації, коли поблизу щіток склоочисника утворюється льодяна кірка, внаслідок чого вони примерзають до скла. У такому разі експерти не рекомендують відривати «двірники» руками, тому що гумові частини можна пошкодити. Не варто вмикати і привід повідців склоочисника, оскільки це може призвести до поломки електричного двигуна. Найкраще буде увімкнути обігрівач і направити потік повітря на скло. Вже через кілька хвилин прогрівання можна спробувати рукою прибрати залишки льоду з «двірників», тоді вони працюватимуть безперешкодно.

Ще один неприємний момент – це коли примерзають двері автомобіля. У такій ситуації, за умови, що ручка все-таки працює, двері потрібно спробувати відчинити, проте дуже важливо не докладати надмірних зусиль, інакше можна зіпсувати гумовий ущільнювач дверей. Щоб запобігти примерзанню дверей – використовуйте силіконове мастило.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!