Експерти розповіли, чому взимку двигун авто може вібрувати

Стало відомо, чому взимку двигун машини може вібрувати на холостих обертах.

У багатьох автівок взимку «дубіють» зношені гумові подушки двигуна. Тому після морозної ночі, коли автовласник запускає силовий агрегат, кузов починає відчутно тремтіти. Зазвичай симптоми проявляються, якщо залишити автомобіль на теплій стоянці. Вирішенням проблеми буде заміна опор двигуна, але це досить недешева процедура.

Також після зимових поїздок може почати вібрувати захист двигуна. Скажімо, якщо його погнули об камінь, або якщо ослабли кріпильні болти. Може бути і така ситуація, коли на метал потрапив сніг із брудом, замерз і перетворився на камінь. «Лікується» все це оглядом, чищенням сталевого щита чи заміною кріпильних болтів.

Вібрація може виникнути і через те, що у вихлопній системі накопичилося багато конденсату. Подібне трапляється, коли автомобіль довго стоїть без руху. На морозі конденсат замерзає, перетворюючись на великий шматок льоду і вихлопна система починає вібрувати.

Також причинами вібрацій на «холостих» можуть бути проблеми з подачею палива. Наприклад, якщо на свічках запалення з’явилися відкладення та нагар, або брудом забилися паливні форсунки.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!