Експерти назвали не дорогі машини, які можуть проїхати 150 000 км без критичних поломок

У сучасному світі більшість автомобілів створено таким чином, щоб починати ламатися одразу після того, як на них закінчиться гарантія (в середньому через 3 роки або 150 тисяч кілометрів пробігу). Причому різниці в тому, купують бюджетну або розкішну модель, практично немає.

Видання Go Banking Rates через портал Finance.Yahoo назвало 4 недорогих машин, які працюватимуть без поломок через 150 тисяч кілометрів пробігу, пише Wheel News.

Nissan Versa

Один із найдешевших автомобілів у гамі Nissan, який за ціною випереджає навіть малолітражку Mirage. У машини є чимало мінусів, включно з недостатньо потужним мотором і дешевим пластиковим салоном, але є і плюси.

Наприклад, як пишуть автори цього рейтингу, вона непогано керується, витрачає мало бензину і, найголовніше, є надійною. Підраховано, що за належного догляду Versa прослужить без поломок понад 320 тисяч кілометрів.

Kia Rio

Бюджетник, добре відомий на Українському ринку. Машину називають дуже економічною, а також розрахованою на довгий термін служби. Видання “J.D.Power” і “Repair Pal” оцінюють Rio дуже високо з погляду надійності і стверджують, що автомобіль здатний проїжджати без серйозних несправностей 400 тисяч кілометрів.

Hyundai Venue

Недорогий кросовер, який активно ввозять у Україну, створений для того, щоб бути не тільки доступним, а ще й дуже міцним.

“Заокеанські” експерти зазначають, що за правильного технічного обслуговування машина служитиме вірою і правдою понад 320 тисяч кілометрів.

Toyota Corolla

Легендарна модель Toyota, що стала найпопулярнішим автомобілем 1997 року і відтоді так і не віддала своє перше місце жодному конкуренту. Причина, через яку покупці в усьому світі продовжують платити за цей автомобіль гроші, полягає в його надійності, оціненій у 4,5-бали з 5 можливих.

Заявлено, що це один із рідкісних автомобілів у сучасному світі, який не створює проблем своєму власникові навіть при шестизначних показниках пробігу, а його середній термін життя становить під 500 тисяч кілометрів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!