Експерти назвали найкращі кросовери у 2023 році з усіма перевагами та недоліками

З початку цього століття значення кросоверів в автомобільному світі сильно зросло. Спочатку нішеві машини, вони швидко стали альтернативою традиційним позашляховикам. Але які з них є найкращими? Відповідь на це запитання дали у німецькому виданні AutoScout.

У своєму рейтингу його автори назвали як плюси, так і мінуси кожної з моделей, що ввійшли до нього.

Toyota RAV4

Японський «паркетник», який продається зараз у п’ятому поколінні, з’явився 1994 року. Замість рами він використовує несучий кузов, і з 2020 року доступний як гібрид, що підключається. Максимальна швидкість машини становить від 180 до 200 кілометрів на годину, а список двигунів включає 2- і 2,5-літрові мотори. 

  • Плюси: довговічність та надійність, місткість, наявність повного приводу та високого рівня безпеки;
  • Мінуси: невисока паливна економічність у порівнянні з конкурентами, не найчіткіше кермо і ходова частина, застаріла мультимедійна система.

Honda CR-V

Ця модель Хонди зараз перебуває в шостому поколінні, але з’явилася на ринку вона дуже давно (1996 року). З 2021 року кросовер можна купити у версії гібрида, що підключається. 

  • Плюси: велика вантажна площа та багато місця в багажнику, непогана прохідність, адаптивний круїз-контроль та система утримання смуги руху, висока економія палива;
  • Мінуси: невисокий комфорт за кермом, малопотужна базова версія, маленький екран мультимедійної системи з обмеженими можливостями.

Mazda СХ-5

Кросовер Mazda, який дебютував у 2011 році, і згодом став бестселером у лінійці марки. Сьогодні цю модель пропонують у другому поколінні та одразу з двома різними типами двигунів – бензиновим та дизельним. При цьому гібридної або електричної модифікації CX-5 немає.

  • Плюси: хороша керованість, елегантний дизайн, високий рівень безпеки, низька витрата палива;
  • Мінуси: маленький за обсягом багажник, складна в управлінні мультимедійна система, не найпотужніша лінійка двигунів.

Nissan Rogue (X-Trail)

Представлений зараз у третій генерації кросовер “Ніссан”, відомий у нас під ім’ям X-Trail, використовує ту ж платформу, що і модель Sentra. Максимальна швидкість автомобіля дорівнює 200 кілометрів на годину.

  • Плюси: просторий салон, зручна інформаційно-розважальна система, автономна система екстреного гальмування та високий рівень безпеки, економічна гібридна версія;
  • Мінуси: малопотужні мотори, невиразна керованість, простий дизайн, погана шумоізоляція при їзді трасою.

Ford Escape

Кросовер, відомий також під ім’ям Kuga, з’явився на світ у 2000 році і зараз перебуває у четвертому поколінні. Машину продають як із бензиновим, так і гібридним двигуном. За даними ampercar.com, у краш-тестах Euro NCAP автомобіль отримав максимальну оцінку в 5 зірок із 5 можливих.

  • Плюси: хороша керованість та динаміка, місткий салон, висока паливна економічність у гібридній версії;
  • Мінуси: слабка якість інтер’єру, погана оглядовість ззаду, особливо при повному багажнику, повільна та ненадійна мультимедійна система, незручні сидіння при тривалих поїздках. 

Renault Kaptur

Перше покоління цього субкомпактного кросовера Renault надійшло у продаж у 2013 році після дебюту на Женевському автосалоні. З 2019 року у продажу представлено другу генерацію Kaptur. Безпека таких «Рено» оцінюється вище за середнє, як, власне, і надійність. 

  • Плюси: компактність та маневреність, багате оснащення, економічний ДВЗ;
  • Мінуси: мало місця в салоні, обмежена прохідність бездоріжжям, посередня продуктивність і низька максимальна швидкість. 
Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело AutoScout