Найдоступнішим електромобілем Ілона Маска стане кросовер Redwood – машина вийде в 2025 році

Tesla повідомила постачальникам, що хоче розпочати виробництво нового електромобіля для масового ринку під кодовою назвою Redwood у середині 2025 року. Про це пише Reuters із посиланням на чотирьох людей, знайомих із цим питанням, причому двоє з них описують модель як компактний кросовер.

Генеральний директор Tesla Ілон Маск вже давно підігріває інтерес фанатів та інвесторів до доступних електромобілів та безпілотних роботаксів, які, як очікується, будуть вироблятися на дешевших платформах наступного покоління.

Ці моделі, включаючи автомобіль початкового рівня вартістю 25 000 доларів, дозволять йому конкурувати з дешевшими автомобілями з бензиновим двигуном і зростаючим числом недорогих електромобілів, наприклад, вироблених китайською BYD. Нагадаємо, в останньому кварталі 2023 року BYD випередила Tesla як найбільшого у світі виробника електромобілів.

Спочатку Маск пообіцяв випустити автомобіль вартістю 25 000 доларів ще 2020 року, але плани постійно зміщуються. Найдешевша пропозиція Tesla, седан Model 3, зараз має стартову ціну в 38 990 доларів у США.

Торік Tesla надіслала постачальникам «запити цін» або запрошення до участі у торгах на модель Redwood. Компанія прогнозує щотижневий обсяг виробництва у розмірі 10 000 автомобілів, як повідомили два джерела. Виробництво розпочнеться у червні 2025 року, що підтвердили три джерела.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело reuters.com