Експерти назвали найбільш надійні кросовери віком до 5 років

Експерти What Car? і MotorEasy опитали понад 25 000 власників різних кросоверів, щоб визначити найнадійніші моделі віком до п’яти років. В ході дослідження оцінювалися тип і частота поломок, а також вартість і час, необхідний для ремонту. Ось дев’ять найкращих великих кросоверів на основі їхніх рейтингів надійності, пише Автосота.

BMW X3 (дизель)

Дизельний BMW X3 має рейтинг надійності 95,7%, його хвалять за відмінну керованість і надійність. Лише 17% власників стикалися з поломками, які часто усувалися за день або менше.

Honda CR-V (дизель)

Honda CR-V відома своєю просторістю і комфортом, з рейтингом надійності 95,9%. Лише 16% власників дизельної версії стикалися з поломками, які зазвичай пов’язані з акумулятором, двигуном або вихлопною системою.

Mitsubishi Outlander (гібрид)

Гібридний Mitsubishi Outlander має рейтинг надійності 96,0% і є одночасно економічним і надійним. Лише 10% власників стикалися з несправностями, переважно пов’язаними з електронікою автомобіля.

Volvo XC60 (дизель)

Volvo XC60 першого покоління – надійна модель з рейтингом 96,7%. Приблизно 11% власників стикалися з несправностями, зазвичай пов’язаними з підвіскою, але ці проблеми часто усувалися протягом доби.

Alfa Romeo Stelvio (дизель)

Alfa Romeo Stelvio з рейтингом 97,3% відомий своїми спортивними характеристиками та надійністю. Лише 16% власників стикалися з поломками, зазвичай пов’язаними з вихлопною системою або електронікою, але ці проблеми були швидко усунені.

Honda CR-V (гібрид)

Нове покоління Honda CR-V має рейтинг надійності 97,6%, і лише 11% власників стикалися з незначними поломками. Найпоширеніші скарги стосуються 12-вольтової батареї та оздоблення салону, але серйозних проблем не виникало.

BMW X3 (бензин)

Бензинова версія BMW X3 є найнадійнішою серед усіх моделей X3 з рейтингом 98,1%. Найпоширеніші проблеми пов’язані з кузовними деталями та електронікою, але вони вирішувалися швидко і недорого.

Lexus NX

Гібридний Lexus NX має рейтинг надійності 98,5%, і лише 3% власників стикалися з поломками. Найчастіше скарги стосуються салону та електроніки.

Toyota RAV4

Toyota RAV4 – найнадійніший великий кросовер з рейтингом 99,5%. Лише 2% власників стикалися з поломками, які зазвичай були пов’язані з 12-вольтовою батареєю та підвіскою. Ці проблеми були усунені швидко і недорого.

На закінчення, ці кросовери є одними з найнадійніших моделей віком до п’яти років, згідно з досвідом понад 25 000 водіїв. Хоча жоден автомобіль не є ідеальним, ці моделі хвалять за рідкісні поломки, а також легкість і доступність ремонту.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!