Експерти назвали головні помилки при управлінні авто з АКПП

При неправильній експлуатації автоматичної коробки передач є ризик зламання механізму, ремонт якого коштує дуже дорого. Кожний тип АКПП має свої примхи. Краще за все досконало вивчити інструкцію з експлуатації авто, де вказані усі нюанси. Експерти також радять прислухатися до універсальних порад, що зможуть подовшити період експлуатації “автомату”.

Для кращої роботи автоматичної трансмісії краще за все трохи прогріти автівку перед тим як рушити. Якщо цього не зробити, то масло ATF буде більш в’язким та тертя деталей у механізмі буде більшим, що скорочує їх термін життя.

Не забувайте також негативну сторону тривалого буксирування, яке дуже погано впливає на автоматичну коробку передач. Взагалі рекомендується буксирувати автомобіль з АКПП не більше 50 кілометрів, при цьому швидкість не повинна перевищувати 50 км/год.

Треба пам’ятати, що ті системи, які працюють на механічній трансмісії, не завжди будуть функціонувати на автоматичній. Наприклад, не варто постійно “тикати” коробку в нейтральне положення – робіть це лише коли необхідно. Крім того, не варто різко і відразу перемикати важіль коробки передач з положення R (задній хід) в положення D та продовжувати рух без повної зупинки. Те ж саме й у зворотному порядку. Спершу необхідно повністю зупинити автомобіль, а вже потім перемикнути передачу.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!