Експерти назвали 5 гібридних позашляховиків із кращим запасом ходу на електротязі у 2024 році

Плагін-гібридний автомобіль (PHEV) є відмінним компромісом між двома світами: його можна заряджати вдома і їздити в повністю електричному режимі без викидів, але при цьому у вас залишається бензиновий двигун для тривалих поїздок. Кращі PHEV 2024 пропонують значний запас ходу в електричному режимі, що дозволяє здійснювати поїздки, не витрачаючи ні краплі бензину.

Ми склали список кращих PHEV 2024 за запасом ходу виключно на електротязі. Подивімось, які моделі можуть проїхати найбільшу відстань із повністю зарядженою батареєю.

Toyota RAV4 Prime: 67 кілометрів

Вражає, що гібрид RAV4, що підключається, майже наздоганяє Prius Prime за запасом ходу на електротязі. Хоча RAV4 Prime не може зрівнятися з Prius за економією палива через свою більшу висоту та утилітарний кузов, він пропонує більше простору для пасажирів і вантажу.

Mitsubishi Outlander PHEV: 66 кілометрів

Якщо вам потрібно багато місця в гібридному кросовері, Outlander — чудовий вибір. Цей позашляховик від Mitsubishi вміщує 7 осіб та пропонує багато місця для вантажу. Попри великі розміри, Outlander може проїхати 66 км на одній зарядці.

Lexus NX 450h Plus: 59 кілометрів

Найрозкішніша модель у лінійці Lexus NX, 450h Plus AWD, також є найуніверсальнішою. Гібридний силовий агрегат, що підключається, забезпечує до 59 кілометрів запасу ходу в електричному режимі з повністю зарядженою батареєю.

Volvo XC60 T8 Recharge: 56 кілометрів

Побудований на тій же архітектурі, що і седан Volvo S60, гібрид XC60, що підключається, пропонує аналогічну продуктивність: 455 кінських сил і розгін до 100 км/год за 4,5 секунди. Батарея дає змогу проїхати до 56 кілометрів в електричному режимі.

Kia Sportage Plug-in Hybrid: 54 кілометри

Kia останнім часом демонструє сміливі та футуристичні дизайни. Новий Sportage не є винятком. У версії PHEV Sportage пропонує 54 кілометри пробігу без використання бензину.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com