Експерти назвали 3 вагомі причини, які не дають розвиватися ринку електромобілів в Україні

Попри заяви про те, що ринок електромобілів у нашій країні розвивається шаленими темпами, насправді електрокари в загальній структурі продажів легковиків в Україні в першій половині 2022 року склали менше 2%.

На жаль, про масові продажі не йдеться: все ж про електромобілі більше говорять, ніж купують, впевнені в Інституті досліджень авторинку. Експерти визначили основні причини, які заважають українцям масово пересідати на електромобілі.

Отже, причина № 1: вартість. Так, середня ціна електромобіля у першій половині 2022 року, за даними Automoto.ua, склала майже 20 тисяч доларів. Враховуючи сучасні реалії, в більшості наших співвітчизників просто немає можливості придбати навіть вживаний електромобіль.

Причина № 2: мала кількість бюджетних моделей на ринку. Якщо в Індії та Китаї регулярно з’являються доступні електромобілі, то в Україні бюджетна ніша майже повністю зайнята вживаними Nissan Leaf.

Причина № 3: недосконалі технічні параметри. Як правило, вживана модель може проїхати на одному заряді не більше 100 кілометрів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!