Дизайнер GM створив неймовірний концепт Chevy Caravan SS

Зовнішній вигляд концептуальної моделі Chevy Caravan SS розробив дизайнер Джордано Вітторіні, який кілька років тому проходив стажування в американському концерні General Motors.

При створенні прототипу художник надихався культовою моделлю Chevy Opala, що випускалась в 70-х роках минулого століття в Бразилії, в тому числі в кузові універсал “Караван”.

Назва моделі походить від назви дочірньої компанії GM Opel і Chevy Impala. У своєму час даний універсал мав великий успіх на ринку, але в 1992 році модель Opala зняли з виробництва.

Італійський дизайнер вибрав ще цей автомобіль для свого проєкту з тієї причини, що його батько володів двома опалі, і він дуже добре знайомий з цією моделлю. Він максимально освіжив авто, створивши 3D-версії свого концепту Caravan і рендерні зображення у всіх ракурсах.

Футуристичний дизайн універсалу з обтічним кузовом насправді нагадує оригінальний Opala Caravan. Автомобіль також має чотири вихлопні патрубки, величезні колеса і бічні вентиляційні отвори, які підкреслюють його спортивний стиль.

Вітторіні запевняє, що його місія дизайнера полягала у втіленні пристрасті класичного автомобіля на сучасний лад. Необхідно також зауважити, що ці зображення в кінцевому результаті не були офіційно схвалені концерном General Motors. Тобто вони назавжди залишаться лише зображеннями без втілення у реальному житті.

Нагадаємо, що недавно компанія General Motors презентувала концепт дивовижного електрошаттла на виставці CES.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело newsbreak.com