General Motors презентувала концепт дивовижного електрошаттла

На виставці Consumer Electronics Show американський автоконцерн General Motors представив дивовижний концепт електричного шаттла.

Подробиць про футуристичну новинку практично немає, але деяка інформація вже відома. В ході віртуальної презентації голова концерну розповів про концептуальну модель електричного шаттла Cadillac. Як зазначив топменеджер, однією з особливостей новинки будуть спеціальні біометричні датчики.

За їх допомогою можна буде контролювати показники організму людини, що знаходиться всередині електричного шаттла. Вже відповідно до них буде відбуватися оптимальне налаштування транспортного засобу, зокрема, рівень освітлення чи температуру у салоні.

Крім того, на віртуальній презентації було представлено прототип летючого електрокара тієї ж марки. Зазначається, що інноваційний транспортний засіб зможе здійснювати вертикальний зліт й посадку. При цьому всередині зможе розміститися тільки одна людина.

В планах концерну вже зараз є ще одна модель, яка буде вміщати відразу двох людей – водія та одного пасажира. Розробка транспортних засобів знаходиться у таємниці через велику конкуренцію. Схожі проєкти є також в концерні FCA.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело cnet.com