Директор Audi заявив, що через дорогі акумулятори дальність їзди електрокарів буде знижуватися

Маркус Дюсманн закликає виробників використовувати менш ємні батареї в електрокарах, але не реалізує свої ідеї в продуктах Audi.

Маркус Дюсманн (Markus Duesmann), генеральний директор Audi, сказав, що електрокари майбутнього повинні мати більш компактні акумуляторні батареї. Тільки в цьому випадку екологічні автомобілі зможуть стати легшими, меншими і дешевшими.

Використання компактної батареї призведе до зменшення запасу ходу електромобіля, але на думку Дюсманна це цілком нормально. Бізнесмен заявив, що зараз чим більше автомобіль може проїхати на одному заряді, тим краще, але ж важливо і те, скільки часу витрачає водій на зарядку свого транспортного засобу. Дюсманн вважає, що краще заряджати автомобіль частіше, але за короткий проміжок часу, ніж навпаки. Також важливо не збільшувати період автономної роботи електрокара, а вдосконалювати його продуктивність.

Заяви Маркуса Дюсманна здивували експертів. В першу чергу тому, що бізнесмен навіть не згадав про змінні батареї або інші рішення, які активно розробляються в цей час для продовження запасу роботи електродвигуна. Також сум’яття викликало і те, що зараз середній пробіг зарядженого електрокара становить близько 350 км — а це не так вже й багато. Автомобіль, заправлений пальним, більш витривалий. Виходить, що компактні і менш ємнісні батареї приведуть до того, що електрокар не зможе проїхати і 350 кілометрів. І найцікавіше — компанія Audi успішно випускає дуже ємні батареї для своїх електрокарів і не поспішає втілювати в життя прогресивні ідеї свого глави.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...