Двигуни Kia Sportage, Kia Optima та Hyundai Tucson названі найбільш ненадійними

Інформаційний портал Jalopnik із США провів дослідження, визначивши найбільш проблемні двигуни внутрішнього згоряння на сучасних авто. В результаті машини Hyundai та Kia з моторами серії Theta II були названі найгіршими серед однокласників.

“Коли механіки кажуть, що вони тижнями зайняті лише заміною двигуна, а їхні робочі місця “завалені” пошкодженими блоками циліндрів, вони майже, напевно, мають на увазі двигуни Theta II. І це дуже погана новина для власників”, – зазначає експерт.

Як повідомляє carz.net.ua йдеться про 2,0- та 2,4-літрові двигуни, що встановлюються на Hyundai Tucson, Kia Sportage, Kia Optima та Genesis G70.

Проблема цих двигунів полягає в невдалій конструкції масляного насоса, задирках у циліндрах та ненадійному каталізаторі. При руйнуванні каталізатора тверді частинки потрапляють у поршневу групу та ушкоджують стінки циліндрів. Це може статися навіть на невеликому пробігу.

Насправді ця проблема не є новою. Чимало власників зіткнулися з нею після появи на ринку Kia Sportage третього покоління. Hyundai довелося виправдовуватися, але користі від цього було мало, тому багато хто просто “вирізав” каталізатор.

Що стосується США, то в цій країні ці мотори спричинили кілька масштабних кампаній з відкликання. З 2015 року Hyundai та Kia витратили на відновлення репутації майже 3 млрд доларів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!